MENU
Jesteś tutaj: Dla dorosłych Najpopularniejsze akcesoria i zabawki erotyczne dla mężczyzn

Najpopularniejsze akcesoria i zabawki erotyczne dla mężczyzn

09:23, dnia 09 kwiecień 2021r.
Kategoria:Dla dorosłych
651
0

akcesoria erotyczne dla mezczyznJeszcze do niedawna, asortyment gadżetów erotycznych dla mężczyzn był bardzo skromny i lekko toporny. Wraz ze wzrostem świadomości erotycznej, gadżety dla mężczyzn stały się nowoczesne, ekskluzywne, wyszukane i innowacyjne. Co jak co panowie, lubicie trochę nowinek i techniki w życiu, a co dopiero zabawkach. Oczywiście są też łatwiejsze w utrzymaniu w czystości (higiena ważna rzecz!)

Zatem jeśli chcesz spełnić swoje najskrytsze pragnienia i fantazje, a brakuje Ci „pomocy” zapraszamy. W naszym internetowym sklepie mamy sporo gadżetów. Są przeróżnego typu masturbatory, wibratory, pierścienie wibrujące czy nakładki, akcesoria do BDSM. Ponadto wprowadziliśmy dużą gamę lubrykantów (by ochronić przed otarciami) oraz olejków do masażu.

Męskie masturbatory

Jedną z najciekawszych zabawek dla dużych chłopców, są męskie masturbatory takich firm jak: Fleshlight, Hot Octopuss czy Myhixel. Ich niewielkie rozmiary sprawią, że możesz je wszędzie zabrać ze sobą. Dzięki nim zapomnisz o nieporęcznej dmuchanej lalce. Aktualnie są to najczęściej wybierane i używane przez singli gadżety. Pozwalają na pełne skoncentrowanie się na doznaniach oraz pozbycie się napięcia seksualnego. Dają też zdecydowanie bardziej realne odczucia niż lalka (2:0 dla zabawek).

Oferta masturbatorów posiada bardzo szerokie spektrum. Od jednorazowych do wielokrotnego użytku; od gładkich do posiadających specjalne wypustki (zwiększają doznania); od dyskretnych i nie sugerujących przeznaczenia do całkowicie realistycznych przypominających pochwę, usta czy odbyt.

Oprócz wspomnianych wyżej, mamy również masturbatory przeznaczone dla mężczyzn z problemem przedwczesnego wytrysku (uczą umiejętności zapanowania nad nim).

Pamiętaj! Obowiązkowym punktem podczas zabaw z masturbatorem jest używanie odpowiedniego lubrykantu. Jest niezbędny, aby móc nawilżyć wnętrze zabawki. Dzięki niemu powstaje dodatkowa przyjemna stymulacja, a w dodatku chroni penisa przed bolesnym otarciem. Zalecamy wybierać lubrykanty na bazie wody (nie uczulają).

Pierścienie i nakładki wibrujące na penisa

Drugim bardzo popularnym produktem dla panów, są pierścienie oraz nakładki wibrujące na penisa firmy Sweet Smile. Ze względu na różnorodność kształtów nakładek, każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Po co nakładki? Dzięki nim możecie zmienić kształt i rozmiar członka, tym samym zwiększając doznania seksualne obu stron. Poprzez wibracje, nakładka potęguje erekcję, dając niespotykane dotychczas orgazmy. Szczególnie polecamy je dla par z długim stażem, jako miłe urozmaicenie igraszek. Dodatkowo pierścień umieszczony u nasady członka, może pomóc w przedłużeniu czasu trwania stosunku. Świetne rozwiązanie dla mężczyzn, skarżących się na osłabioną erekcję lub przedwczesny wytrysk.

Pamiętajcie! Pierścień lub nakładkę zakładacie dopiero podczas wystąpienia erekcji, gdyż wcześniej może się zsuwać (co może być na równi frustrujące, co zabawne). Drugim powodem jest to, że wibracje mogą nie być wystarczająco mocne, jeśli nakładka nie będzie dobrze przylegała do członka. Zależnie od upodobań, można nakładkę włączać lub wyłączać już w trakcie.

Higiena, a gadżety erotyczne dla mężczyzn

Bardzo ważnym jest, aby gadżety erotyczne wielorazowego użytku (zarówno masturbatory jak i nakładki wibrujące), czyścić po każdym użyciu.

Do mycia należy stosować specjalistyczny środek antybakteryjny do czyszczenia zabawek erotycznych. Znajdziecie taki u nas na stronie. Usunie on wszystkie bakterie oraz ewentualne nieprzyjemne zapachy. W przypadku masturbatorów firmy Fleshlight należy pamiętać, aby po wysuszeniu, środek pokryć delikatną warstwą pudru. Zapobiegnie to sklejaniu się wkładu.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*