MENU
Jesteś tutaj: Uroda i zdrowie Lifting rzęs – jak długo utrzymują się efekty?

Lifting rzęs – jak długo utrzymują się efekty?

09:41, dnia 09 kwiecień 2021r.
Kategoria:Uroda i zdrowie
1061
0

 Usługa liftingu rzęsDLA KOGO LIFTING RZĘS?

Lifting rzęs jest zabiegiem polecanym dla tych z Was, które mają problem z uniesieniem i zakręceniem rzęs, albo są one zbyt jasne i przerzedzone. Często problematyczne rzęsy rosną prosto i są niewidoczne (szczególnie) w kącikach oka. Nie da się ich też zagęścić tuszem do rzęs i zalotką, gdyż wszelkie próby kończą się pozlepianymi, pojedynczymi pasmami. W efekcie rzęsy wyglądają niezbyt estetycznie i są pozbawione wyrazistości i charakteru.

EFEKTY LIFTINGU RZĘS

Świetnym zabiegiem na problematyczne rzęsy jest ich lifting. Dzięki niemu otrzymujecie zmysłowo podkręcone i naturalnie wydłużone rzęsy. Jeżeli połączycie lifting z zabiegiem laminacji, to rzęsy będą dodatkowo odżywione od środka, pogrubione i zagęszczone. Będą pięknie podkreślone i gęste oraz nie będą wymagały dodatkowego malowania ich podczas codziennego wykonywania makijażu. Co więcej ich wzrost będzie stymulowany przez wprowadzone preparaty pielęgnacyjne, które odbudowują strukturę włosa od wewnątrz.

Efekty po liftingu zależą od naturalnych rzęs każdej z was. Jednak zawsze osiągnięte jest optyczne wydłużenie i naturalne podkręcenie, bez względu na długość rzęs, w którą wyposażyły was geny. Dodatkowe zabiegi tylko umacniają ten efekt działając od środka.

LIFTING RZĘS - JAK DŁUGO SIĘ UTRZYMUJE?

Aby odpowiedzieć na to pytanie należy prześledzić cały proces liftingu i laminacji rzęs. Lifting jest zabiegiem bardzo prostym, ale zarazem daje spektakularne efekty końcowe.

1. Na początku okolice oka i rzęsy, zostają dokładnie oczyszczone, a samo oko zabezpieczone przed dostaniem się do środka niepożądanych substancji.

2. Kolejno rzęsy nawijane są na specjalnie skonstruowany „wałeczek”, wykonany z bezpiecznego dla skóry, hipoalergicznego silikonu. Wałeczek jest dobierany
w zależności od długości naturalnych rzęs. Jeżeli chcecie lekko wywinięte rzęsy, to zalecamy największy. Natomiast najmniejszy gwarantuje największe skręcenie.

3. Po nawinięciu rzęs, nanoszony jest na nie specjalistyczny środek, który utrwala wywinięcie oraz preparat wspomagający podkręcenie. Rzęsy na tym etapie są rozczesywane w wachlarz.

Cały zabieg można przyrównać do nakładania trwałej na włosy. W niektórych salonach (po liftingu), dla utrwalenia efektu stosuje się dodatkowo laminację keratynową, która wzmacnia struktury włosa i nadaje mu sprężystości. Stosowane są także różne inne środki pielęgnujące, które zagęszczają rzęsy stymulując je od środka.

Lifting rzęs wykonany w Olsztynie w profesjonalnym centrum kosmetycznym Made in Heaven może utrzymywać się nawet do 3 lub 4 tygodni. Wykonany razem z zabiegiem laminacji, przedłuża rezultat aż do 6 tygodni.

DODATKOWE ZABIEGI PRZY LIFTINGU

Jeżeli zależy Wam na przyciemnieniu i nabłyszczeniu rzęs, to polecamy hennę pudrową, która wprowadza świeże tony koloru we włosy i dodatkowo je odżywia. Nadaje im odpowiedni kolor i świeżość, nie obciążając ich.
Przeważnie stosowane są czarne kolory i odcienie brązu.

Razem z liftingiem tworzą niesamowite efekty.

Zapraszamy na konsultacje do Made in Heaven w Olsztynie!

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*