MENU
Jesteś tutaj: Budowlanka Szalunki Łomianki

Szalunki Łomianki

12:35, dnia 21 maj 2022r.
Kategoria:Budowlanka
2024
0

W wynajmie szalunków Łomianki mogą pomóc.

Łomianki wynajem szalunkówWynajem profesjonalnych szalunków w Łomiankach

Działamy w branży budowlanej od wielu lat i doskonale wiemy, jak ważne na każdym placu budowy są komfort, bezpieczeństwo i wszechstronność.

Dla firm budowlanych projektanci wyznaczają coraz bardziej złożone normy techniczne. Każdy wykonawca musi być punktualny i na czas. Z każdym rokiem budynki stają się coraz wyższe, ale też coraz bardziej wytrzymałe. Ważne jest, aby skrócić czas potrzebny na ich budowę i ułatwić ją "budowniczym". Coraz większą popularnością cieszą się prefabrykowane systemy deskowań.

Nasze wyposażenie techniczne jest dostępne w wielu różnych rozmiarach i konfiguracjach. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, czy właścicielem międzynarodowej firmy budowlanej, pomożemy Ci znaleźć i skompletować zestawy. Stosujemy wyłącznie sprawdzone, niezawodne elementy firm PERI lub DOKA. Firmy te są liderami w swojej dziedzinie i wyznaczyły nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, jakości i wygody.

Jeśli nie posiadasz własnego samochodu, oferujemy transport (na i z placu budowy). Dla chętnych możliwy jest odbiór osobisty.

Wynajem szalunków jest dobrym pomysłem.

Prostą odpowiedzią jest finansowanie. Zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które tylko okazjonalnie wylewają elementy betonowe, wynajem szalunków jest bardziej opłacalny niż zakup tradycyjnych szalunków drewnianych, zwłaszcza w sezonie.

Zakup gotowych rozwiązań szalunkowych nie jest ekonomicznie uzasadniony, jeśli nie jest się właścicielem dużej firmy budowlanej. W takich sytuacjach to nie cena jest czynnikiem zniechęcającym. Zazwyczaj nie są one potrzebne po użyciu raz lub dwa razy. Ponadto ich utrzymanie lub przechowywanie może być kosztowne.

Warto zainwestować w firmy, które specjalizują się w leasingu takiego sprzętu. Jak:

  • Dzięki uniwersalnym, sprawdzonym rozwiązaniom innych można zaoszczędzić czas i uniknąć błędów przy wyborze. Szalunki są też znacznie szybsze w montażu niż ich drewniane odpowiedniki.
  • Wynajem szalunków będzie Cię kosztował mniej niż zakup desek lub brzegów. Zaoszczędzisz również pieniądze na zakupie desek i brzegów.

Co możemy zaoferować?

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które mogą być stosowane nawet przez najbardziej wymagających klientów. Oferujemy wsparcie techniczne:

  • Szalunki ścienne i stropowe,
  • Szalunki fundamentów i słupów,
  • Podpory,
  • Dźwigary,
  • Sklejka,
  • Statywy i głowice.

Na podstawie Twoich wytycznych zawsze określamy warunki wynajmu, dokładny skład, a następnie oferujemy najlepszą cenę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą.

Szczegóły i stworzenie precyzyjnej oferty. Aby zobaczyć nasze produkty w akcji, zachęcamy do odwiedzenia zakładki Galeria na naszej stronie internetowej.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*