MENU
Jesteś tutaj: Uroda i zdrowie Lifting powiek bez użycia skalpela

Lifting powiek bez użycia skalpela

09:41, dnia 07 listopad 2022r.
Kategoria:Uroda i zdrowie
1768
0

Pierwsze oznaki starzenia pojawiają się w okolicach oczu. Wraz z wiekiem zmienia się jędrność i elastyczność naszej skóry. Powszechne są kurze łapki, a także dodatkowe powieki i opadające kąciki. Czy zastanawiasz się, jak spowolnić proces starzenia. Możliwe jest przeprowadzenie liftingu powiek bez użycia skalpela. Poznaj nasze sprawdzone metody.

Laserowy lifting powiek - alternatywa dla skalpela

Podniesienie powiek było zabiegiem dostępnym jeszcze do niedawna. Nie był to zabieg zbyt udany, ale dawał pewne korzyści. Był niezwykle inwazyjny i wymagał długiego okresu rekonwalescencji. Zabieg nie był zalecany dla każdego. Istnieją alternatywy dla chirurgicznej blefaroplastyki. Do podniesienia górnej i dolnej powieki można wykorzystać lasery.

Polega to na podgrzaniu głębszych warstw skóry właściwej i usunięciu powierzchownych warstw naskórka. Zabieg ma na celu usunięcie naskórka, odtworzenie włókien kolagenowych i ich zwielokrotnienie. Metoda ta jest bezpieczna i skuteczna. W celu ochrony oczu podczas zabiegu stosuje się specjalne osłony. Często jesteśmy pytani ile razy należy powtórzyć dany zabieg. Aby wykonać laserowy lifting powiek należy zastosować trzy zabiegi.

Jakie są efekty laserowego liftingu powiek?

Zabieg ten można zastosować w przypadku występowania zmarszczek na powiekach głównych i dolnych. Mogą one zostać zredukowane, jeśli seria zostanie zakończona. Dodatkowo można zwiększyć napięcie skóry. Skóra wokół oczu jest gładsza i bardziej elastyczna. Drugim efektem zabiegu jest redukcja kurzych łapek.

Zabieg ma wiele zalet

Laserowe podnoszenie powiek jest bezpieczne i łatwe do wykonania. Zabieg jest szybki i nie wymaga hospitalizacji. Przywraca się pierwotny anatomiczny kształt bez konieczności przeprowadzania operacji. Krem znieczulający może zmniejszyć dyskomfort podczas zabiegu. Po powtórzeniu zabiegów pierwsze oznaki poprawy można zauważyć już w ciągu tygodnia. Proces całkowitej przebudowy skóry trwa około czterech miesięcy. Jednak dalszą poprawę można zauważyć stopniowo.

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Napisz komentarz

Imię:*
Email:*
Komentarz:*